Penzión Zoborská Nitra *** Ubytovanie v Nitre

Penzión Zoborská Nitra *** Vás víta

Penzión *** Wellness a Reštaurácia Zoborská Nitra, Ubytovanie v Nitre > Penzión Zoborská *** Nitra

Penzión Zoborská Nitra *** sa nachádza v tichom prostredí pár metrov od centra Nitry a ponúka štýlové a útulné ubytovanie v Nitre. Zažite atmosféru starobylého mesta Nitra a využite komfort a služby, ktoré Vám ponúka Penzión Zoborská Nitra ***. Ako naši hostia máte vďaka skvelému umiestneniu penziónu všade blízko. V priebehu 10 minút sa dostanete k najhodnotnejším pamiatkam mesta Nitra ako Nitriansky hrad, synagóga, kostoly, Chrám sv. Emerána, galérie, divadlá a iné. Ochotný a priateľský personál sa o Vás postará počas celého Vášho pobytu.

Ubytovaným hosťom ponúkame celú škálu atraktívnych služieb:

Penzión Zoborská Nitra *** má k dispozícii 11 klimatizovaných izieb a 1 apartmán, celková kapacita je 25 lôžok.

Všetky naše izby sú nefajčiarske. Pokuta za porušenie nefajčiarskej zóny je 330€.

Ubytovaní hostia si môžu vybrať z nasledujúcich typov izieb:

Klimatizované izby sú priestranné a vybavené moderným zariadením pre Vaše pohodlie a spokojnosť.

Ubytovaní hostia majú na izbách k dispozícii komfortné vybavenie:

Pýchou penziónu sú izby a apartmán s exkluzívnym výhľadom na Nitriansky hrad, vrch Zobor, či Staré mesto. Izby otočené do dvora sú tichšie a ponúkajú výhľad na vrch Zobor.

Na dlhodobý prenájom ponúkame luxusný apartmán, ktorý je situovaný v Penzióne Zoborská Nitra *** a je priestranne a moderne zariadený. Ubytovaní hostia majú k dispozícií LCD tv, kuchyňu, kúpeľňu so sprchou a samostatný vchod.

Hostia majú každé ráno pripravené bohaté raňajky formou švédskych stolov, ktoré pozostávajú z pestrej ponuky teplých jedál, výberu studených mís, zeleniny, čerstvého ovocia a mliečnych výrobkov. V blízkosti penziónu Zoborská Nitra *** sa nachádza viacero reštaurácií so širokou ponukou jedál (talianska, čínska, slovenská kuchyňa) a možnosťou obedového menu.

Penzión Zoborská Nitra *** je ideálnym miestom pre obchodných cestujúcich ako aj turistickú klientelu. Turisti ocenia skvelú polohu ponziónu, vďaka ktorej majú blízko k historickým dominantám mesta Nitra a k turistickým atrakciám. Pracujúci hostia majú príležitosť si oddýchnuť po náročnom pracovnom dni v tichom prostredí nášho penziónu.

Budeme poctení Vašou návštevou.